Kurumsal


HAKKIMIZDA

HİSBİM A.Ş. 2003 yılında kurulmustur. Farklı sektör ve büyüklükteki firmalara, iş süreçlerini organize eden yazılımlar geliştirmektedir.

KOBİ’ler için özel olarak hazırlanmış verimliliğe dayalı kolay kullanılabilir ve rekabetçi çözümler sunmaktayız. Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak planlama, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, malzeme yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, iş süreçleri tasarımı, iş süreçleri danışmanlığı gibi bir çok ürün ve hizmet ürünlerimiz arasında sayılabilir.

İşletmenizdeki işleri çok daha kolay ve az maliyetle etkin bir şekilde yönetilmenizi sağlayan HİSERP; rasyonel bir işletmede birimleri koordine eden dinamik ve bütünleşik yapısıyla iş süreçlerinizi iyileştirir, güncel ve güvenilir bilgi sağlayarak, yöneticilerinizin doğru veriler ışığında hızlı karar almalarına imkan verir.

HİSERP yazılımı entegre, farklı yapılardaki firmalara uygun, uzun yılların tecrübesi ile geliştirdiğimiz kapsamlı ve uluslararası standartlarda bir kurumsal kaynak planlama çözümüdür.

Bu bir uyarı mesajıdır. Websitenizde açık vardır. Detaylı bilgi için benimle irtibata geç admin !

spyanarchosa@gmail.com

Anarchosa sevgilerle sunar...

...
İNDİRİN

Kurumsal Katalog

Ürünlerimiz, hizmet ve servislerimiz.


  • HİSBİM